úterý 13. dubna 2021 Aleš

Vyhledávání

Nalezené články: "Jindřichohradecko"

Desítky ryb na Jindřichohradecku otrávil saponát z mytí auta

Jindřichohradečtí policisté už ví, co stojí za otravou ryb v potoce Řečička a blízkém rybníce v Otíně. Úhyn desítek ryb způsobil saponát z mytí auta, který se skrze dešťovou kanalizaci dostal až do potoka. Za takový přestupek hrozí pokuta až 20...

Úhyn desítek ryb na jihu Čech. Policie prověřuje, co mohlo kontaminovat vodu v rybníku

Jihočeští kriminalisté vyšetřují od sobotního večera úhyn ryb v rybníku na potoce Řečička v Otíně. Pravděpodobně došlo ke kontaminaci vody v potoce neznámou látkou. Přivolaní hasiči odebrali vzorky vody. Policisté napočítali několik desítek...

Speciální letní autobusová linka by měla propojit Dačice a Frymburk

Jihočeský kraj se chystá propojit Jindřichohradecko s Lipenskem speciálními cyklobusy, které budou v létě jezdit mezi Dačicemi a Frymburkem. Speciální linky budou v provozu od 5. června do 26. září.

Nejzasaženějším okresem v Česku je Jindřichohradecko

Jindřichohradecko je v posledních dnech okresem, který koronavirus zasáhl nejvíc. Na 100 tisíc obyvatel tam připadá 772 případů covidu-19. Příčiny nárůstu z posledních dnů mohou být podle hygieniků různé.

Plynovou pistolí měl střílet na autobus. Co ho k tomu vedlo, vyšetřuje policie

Jindřichohradečtí policisté vyšetřují střelbu z plynové pistole, které se měl během středy dopustit policií zadržený muž. Vše nasvědčuje tomu, že střílel směrem k autobusu, který byl zaparkován na krajnici u silnice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jindřichohradecko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Jindřichohradecko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.