sobota 1. října 2022 Igor

Vyhledávání

Nalezené články: "Jindřichohradecko"

V Třeboni otevřeli nový park. Vyšel na necelých 24 milionů korun

Necelých 24 milionů korun stál nový aktivity park, který otevřeli v Třeboni na Jindřichohradecku. Kromě plochy pro koloběžky, BMX kola a skateboardy tady najdou lidé také trampolíny, odpočinková místa nebo dráhu pro in-line brusle. Nový volnočasový...

Při předjíždění skončilo protijedoucí auto v příkopu, řidič od nehody ujel

Tři lidé se zranili při nehodě, která se stala na Jindřichohradecku. Řidič automobilu musel strhnout volant kvůli vozidlu, které předjíždělo v protisměru. Podezřelý muž neposkytl pomoc a ujel.

Muž na Jindřichohradecku pronásledoval dvě ženy. Při tom onanoval

Jihočeští policisté začali trestně stíhat muže, kterého podezírají z výtržnictví. Toho se měl dopustit ve dvou případech, kdy na Jindřichohradecku pronásledoval dvě ženy a během toho onanoval.

Pod cyklistkou se utrhlo zničené zábradlí. Žena si zlomila tři obratle

Těžké ublížení na zdraví prošetřují policisté z Jindřichohradecka. V pondělí se tam zranila cyklistka, která se při oblékání opřela o zábradlí. Konstrukce ale byla ve špatném stavu, a tak žena spadla pod silnici. Při nehodě si zlomila tři obratle a...

Na Jindřichohradecku začal hořet kombajn a pole. Škoda přesáhla devět milionů korun

Škodu za více než devět milionů korun způsobil požár kombajnu a pole na Jindřichohradecku. Na místě muselo zasahovat několik jednotek dobrovolných i profesionálních hasičů. Při požáru se nikdo nezranil, příčina je v šetření.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jindřichohradecko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Jindřichohradecko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.