sobota 31. července 2021 Ignác

Vyhledávání

Nalezené články: "Paluba"

Valentýnský dárek na poslední chvíli? V IGY otevřely výdejny parfumerií

S blížícím se svátkem všech zamilovaných v IGY Centru otevřely další obchody. Centrum je tak otevřené více jak z poloviny. Pokud hledáte dárek na poslední chvíli, stačí objednat online na e-shopu a zboží je téměř obratem přichystáno k vyzvednutí.

Českobudějovická restaurace Paluba otevřela výdejní okénko

Stýská se vám po dobrotách z kuchyně českobudějovické restaurace Paluba? Už nemusí! Podnik se rozhodl otevřít výdejní Paluba okénko, které funguje od 11 do 20 hodin.

DRBNA HISTORIČKA: Jan Neruda nazval Budějce Florencií mezi českými městy

Původní náměstí nemělo konkrétní jméno. Říkalo se mu prostě Hlavní náměstí. První název přišel až v roce 1915, když ho německá radnice pojmenovala Kaiser Franz Josef – Platz. Na fotografii je vidět jihozápadní kout náměstí. Víte, proč jsou v této...

AG Šperky zavítají opět na Palubu v Českých Budějovicích

Spojení jídla, šperků a krásného prostředí zaručují příjemně strávené odpoledne. Akce se koná v sobotu 20. dubna od 14 hodin v restauraci Paluba.

Výstava na Palubě představila snoubení fotografického umění a módy

Práce fotografky Gabriely Kalistové byly představeny na Gala večeru, který se uskutečnil v neděli 10. února. Na fotografiích jsou jak modelky, tak i dívky, které s pózováním před foťákem takovou zkušenost nemají. Během večera se vydražila i dvě...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Paluba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Paluba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.