sobota 29. února 2020 Horymír

Vyhledávání

Nalezené články: "Sport"

Vážná dopravní nehoda zastavila provoz u Dasného, řidič osobáku utrpěl těžká zranění

Dopravní policisté aktuálně vyšetřují vážnou dopravní nehodu, která se stala u Dasného. Podle prvotních informaci od policie jde o čelní střet osobáku s náklaďákem. Do nákladního auta pak zezadu narazilo další osobní auto. Silnice bude uzavřena...

Rallyshow Vacov bude již v sobotu hostit českou dakarskou elitu

Srdce nejednoho fanouška již tuto sobotu zaplesá. Do Vacova se totiž sjede hned šestice elitních českých dakarských účastníků. Rallyshow Vacov dostojí svému názvu, protože 29. února ve 14 hodin vypukne v místním obecním sále opravdová show.

Rodiny s dětmi si naplno užívají lyžování v krásném prostředí Lyžařského areálu Zadov

Celkem 4,5 kilometry sjezdových tratí, sedm lyžařských vleků, dvě lanové dráhy, dětský park s kobercem s lyžařským vlekem… O čem je řeč? O Lyžařském areálu Zadov, který je oblíbeným útočištěm náročnějších lyžařů i rodin s dětmi. Aby ne, v oblasti,...

Pro ženu na Kramolín letěl vrtulník, zranila se při nástupu na lanovku

Pětačtyřicetiletá žena včera kolem poledne upadla při nástupu na lanovou dráhu z vrchu Kramolín tak nešťastně, že pro ni musel letět vrtulník. Při pádu si poranila nohu a podezření bylo i na možný úraz bederní páteře.

Na louce u Globusu měl vyrůst sportovní areál, změna územního plánu neprošla

Nevyužitá louka naproti Globusu byla lákadlem pro stavbu sportovního areálu. O změnu územního plánu požádalo sedm vlastníků pozemků. Návrh se ale s úspěchem nesetkal a zelená plocha tak zůstane dál nezastavěna.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Sport"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Sport"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.