pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Vyhledávání

Nalezené články: "Sport"

Skupina mužů skákala na Orlické přehradě z člunu. Jeden z nich z vody nevyplaval

Všechny složky integrovaného záchranného systému zasahují na Orlické přehradě u kempu Radava, kde měla skupina mužů skákat z člunu do vody. Jeden z nich ale nevyplaval. Na místě probíhá pátrání.

U Podolska na Orlíku trvá zákaz koupání, zhoršuje se i voda na Lipně u Horní Plané

Kvalita vody ke koupání se v některých sledovaných koupacích oblastech zhoršuje. Ukazují to výsledky, které odebírali hygienici na začátku týdne. Trvá zákaz koupání na Orlíku u Podolska a zhoršila se i kvalita vody na Lipně u Horní Plané.

Na Šumavě spadl ze skály německý turista

Otevřená zlomenina nohy a vykloubené rameno. Taková zranění si způsobil německý turista, který dnes odpoledne spadl ze skály na vrcholu Trojmezí. Pro zraněného muže letěl na Šumavu vrtulník.

Motor se po karanténě vrací do přípravy. V týdnu čekají hráče tři utkání

Dva týdny nařízené karantény se vlekly, ale konečně jsou u konce a Motor naskakuje zpět do plných obrátek. Tedy do tréninků - ty budou nově i o víkendu. A brzy také do zápasů - v příštím týdnu čekají na svěřence Václava Prospala a Aleše Tottera hned...

Letní kino na baterky vyráží do jihočeských měst. Výtěžek z dobrovolného vstupného podpoří talentované děti z kraje

Nadační fond Jihočeské naděje Martina Kuby vyráží do jihočeských měst a obcí s letním kinem na baterky. Promítat se budou české premiéry 3Bobule a Bourák a výtěžek z dobrovolného vstupného půjde na podporu talentovaných dětí z Jihočeského kraje.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Sport"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Sport"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.