středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "Xavier Baumaxa"

FOTO: Xavier Baumaxa bavil Budějčáky. Někteří až slzeli smíchy

Xavier Baumaxa je jedinečný zjev tuzemské písničkářské scény. Nebo spíše čerstvý vítr. . . U budějcké Slavie, kde ve čtvrtek 29. srpna vystoupil, se to opět potvrdilo. Dav fanoušků se náramně bavil a během večera se postupně rozrůstal. Skvělá...

Táborské ulice se promění v jednu velkou komedii

Pouliční umělci, klauni, pantomima nebo loutky. Do světa krásného umění představující svobodu a radost ze života vás přenese osmý roční mezinárodního festivalu Komedianti v ulicích v Táboře už následující víkend, 3. až 5. srpna.

KULTURNÍ TIPY: Vystoupí Petr Kolář, Monika Absolonová, Xavier Baumaxa a Popelka na ledě

V předposledním týdnu před Vánoci se nudit určitě nebudete. Na náměstí a na radničním nádvoří je připraven hudební a divadelní program pro děti i rodiče. Stejně tak malí i velcí si přijdou na své při představení Popelka na ledě. Zajímavým zpestřením...

Prázdniny v Třeboni začnou dřív. Koncertem kapely Keks, Jihočeské filharmonie a Ester Pavlů

Ačkoli vždy vítá prázdniny, letos začne multižánrový festival Okolo Třeboně ještě jedním koncertem navíc, a to v týdenním předstihu už v pátek 23. června. Publikum se může těšit na unikátní spojení žánrů.

KULTURNÍ TIPY: Buskers Fest roztančí centrum města od Sokoláku až po Lannovku

Letní kulturní program je v plném proudu, a vy si tam můžete užít koncerty a vystoupení všemožných umělců po celý týden přímo v ulicích. Těšte se také na finále Maturantky Roku 2016, které proběhne ve středu večer na náměstí! 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Xavier Baumaxa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Xavier Baumaxa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.