čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Vyhledávání

Nalezené články: "amarylis"

Jihočeské památky jsou připraveny na novou sezónu a už mají otevřeno

Hrady a zámky ve správě Národního památkového ústavu zahajily návštěvnickou sezónu 1. dubna. Pro veřejnost je připraven program v rámci celorepublikového tématu Rok renesanční šlechty. Nebudou chybět ani tradiční i nové akce během celého roku. Zámek...

Jeden z vrcholů Mezinárodního dne památek se v neděli uskuteční ve Zlaté Koruně

K Mezinárodnímu dni památek se o víkendu 16. a 17. dubna připojí také historické objekty na jihu Čech. Turisté se tak mohou těšit na otevření některých běžně nepřístupných prostor, speciální komentované prohlídky či třeba výstavy květin.

Květinová výstava Amarylis v proutí zpestří prohlídku zámku v Třeboni

Chystáte se na zámek v Třeboni? V tom případě byste si měli návštěvu naplánovat od dnešního dne do 19. dubna. V tomto termínu totiž interiéry této impozantní památky obohatí tradiční výstava květin amarylis.

Jihočeské památky se probouzejí ze zimního spánku. Turistická sezóna začíná

Turisté a fanoušci památek se konečně dočkali! Právě dnes startuje na mnoha klíčových jihočeských památkách turistická sezóna. Své brány otevírají zámky v Dačicích, Hluboké nad Vltavou, Jindřichově Hradci a Třeboni, dále hrady Landštejn, Nové Hrady,...

Jihočeské památky chystají letos pro návštěvníky řadu novinek

Sezóna na jihočeských hradech a zámcích začíná 1. dubna. Celý rok 2011 je ve znamení oslav významného výročí 400 let od úmrtí posledního Rožmberka Petra Voka, proto se na mnoha objektech chystají novinky pro návštěvníky a doprovodné kulturní akce.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "amarylis"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "amarylis"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.