čtvrtek 28. května 2020 Vilém

Vyhledávání

Nalezené články: "flyball"

PSÍ OKÉNKO: Najdou Berry, Aiva a Brodyna nový domov?

Venku se krásně oteplilo a to láká k předčasným jarním procházkám. A není nic lepšího než pořádná procházka se svým čtyřnohým parťákem. Že žádného nemáte? V budějckém útulku čeká hned několik psů na nový domov. Berry, Aiva a Brodyna už netrpělivě...

Pohodáři, lenoši i sportovci. V útulku Animal Rescue naleznete momentálně snad všechny typy psů

Hledáte sportovně založeného a temperamentního psa? Chcete mít doma frajera, co válcuje konkurenci ve flyballu či agility? Možná by vás potěšil Jimm! Zhruba rok starý kříženec je jedním z aktuálních obyvatel útulku Animal Rescue.

Při flyballu pes vydává spoustu energie

Českobudějovický kynologický klub OSA Alea slaví dlouhé roky nemalé úspěchy, a to i za hranicemi naší republiky. V minulém roce se družstvo Alea - tým naděje stalo vicemistrem v kynologickém sportu zvaném flyball.

Závěr června s bohatým kulturním děním

úterý, 24. června 2014, 12:59Radilka

Závěr června s bohatým kulturním děním

Poslední školní týden se ponese ve znamení kultury všeho druhu. Čekají vás nejenom zajímavé přednášky, ale i různé akce pro děti v podobě dětského dne u Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity nebo Svatojánská pohádková slavnost ve Stromovce.

Do Budějc ve čtvrtek přijede Kavárna Potmě

pondělí, 12. května 2014, 19:05Radilka

Do Budějc ve čtvrtek přijede Kavárna Potmě

Tento týden si budou užívat hlavně účastníci Budějovického Majálesu. Kulturní program ve městě ale není jenom majálesové šílenství. Zahrádkáře i kutily čeká Hobby, pro děti je připravena akce v Hopsáriu nebo ježdění na koních. Na své si přijdou i...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "flyball"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "flyball"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.