neděle 23. února 2020 Svatopluk

Vyhledávání

Nalezené články: "hip hop"

Nemáme rádi, když si kapely dávají nějaké mantinely, říkají Rybičky 48

Osmnáct let už brázdí vody české pop punkové scény. Rybičky 48 slaví kapelní plnoletost a zažívají jedno ze svých nejlepších období. Proč si nechtějí dávat žádné mantinely? A jak se cítí před jedním z největších turné? O tom jsme si povídali se...

Úterní program Majálesu nabídne cestovatelskou přednášku nebo film o alkoholismu

Ošklivé a deštivé počasí, které doprovázelo pondělní program, není pro Majáles žádnou překážkou. Program se v případě deště přesouvá do vnitřních prostor, a pokud bude pršet i v následujících dnech, řešení je jasné....

Květen ve Velbloudu slibuje jednu velkou party

Na majálesovou vlnu naladí v první půlce května hned několik koncertů. Budějcký klub Velbloud nabídne post-metalové Neurotic Machinery, Naked Professors nebo legendární českou kapelu Už jsme doma. Poslední středa v měsíci se ponese ve stylu rocku.

Duben ve Velbloudu slibuje pořádnou party s Pio Squad, kapelou Nuly nebo Znouzectnost

Dubnový program v budějckém Velbloudu láká na skvělou party. Hip hop, balkánská lidová hudba nebo tradiční Muffin party. Sedm dní ale nabídne mnohem více. Na chuť si tak přijde opravdu každý.

KULTURNÍ TIPY: Poslední aristokratka míří do Metropolu, do Fabriky Záviš

Na jihu opět vystoupí Záviš se svým porno folkem. Pro příznivce jiných hudebních žánrů je tu například Akustický koncert Honzy Jandy, After Hours, Mr. Loco & Věc Makropulos, Karusel, Brassbound Rockets nebo BrainWash vol. II.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hip hop"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hip hop"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.