úterý 16. srpna 2022 Jáchym

Vyhledávání

Nalezené články: "krimi"

Policie pátrá po bílém karavanu. Někdo ho ukradl z kempu

Jihočeští policisté pátrají po bílém karavanu, který někdo ukradl z kempu v Roudné na Táborsku. Vůz podle majitelky zmizel někdy mezi červencem a polovinou srpna. Informace mohou lidé volat na linku 158.

Policie na mítinku ANO v Krumlově nezvládla koordinaci hlídek, velitelé porušili taktiku, potvrdil prezident policie

Policejní prezident Martin Vondrášek v pátek zveřejnil závěry vyšetřování incidentu na předvolebním mítinku Andreje Babiše (ANO) v Českém Krumlově. Případ, kdy dva policisté v civilu zadrželi ženu, která jednomu z nich údajně dala facku, prověřoval...

Na židovském hřbitově někdo poničil osm náhrobních kamenů

Policisté z Dačic na Jindřichohradecku prošetřují poškození židovského hřbitova, který se nachází ve vesnici Markvarec. V době od loňského září do letošního července tam někdo poničil celkem osm náhrobních kamenů. Škoda je více než 100 tisíc.

Bezpečněji na cesty i nákupy. Mercury posiluje s městskou policií ochranu nádražní čtvrti

Pozitivní image a pocit bezpečí v okolí obou českobudějovických nádraží a při vyústění Lannovy a Žižkovy třídy dlouhodobě podporuje dopravní a obchodní centrum Mercury. Novým úspěchem spolupráce s městem je dohoda o zřízení služebny městské policie...

Policie odhalila varnu pervitinu v Prachaticích. Obvinila dva muže

Prachatičtí kriminalisté zadrželi dva muže, kteří vyráběli a prodávali pervitin. A to i přesto, že už byli z této činnosti v předchozích měsících obviněni. Podle policie měli navíc ovlivňovat nevyslechnuté svědky. Hrozí jim až deset let vězení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "krimi"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "krimi"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.