středa 3. června 2020 Tamara

Vyhledávání

Nalezené články: "ledová magistrála"

Kvalita ledu v Dolní Vltavici klame, vstup na vodní plochu je nebezpečný

Lidé, kteří se chystají bruslit na Lipno, by měli ještě počkat. V Dolní Vltavici je téměř deset centimetrů ledu. Je ale zrádný a v některých místech se tvoří praskliny. Ledová magistrála zatím hlásí maximálně čtyři centimetry. Pro hromadné bruslení...

Led na Lipně není dostatečně silný. Bruslení odložte

I když ledová magistrála na lipenské přehradě láká, bruslaři si budou muset ještě chvilku počkat. Na některých místech je sice tloušťka ledu až 15 centimetrů, ale někde jsou díry ze kterých vytéká voda.

Ledová magistrála na lipenské přehradě ukončila provoz. Kvůli oteplení už dráha není bezpečná

Ledová magistrála na lipenské přehradě ukončila provoz. Kvůli oteplení se na led na řadě míst dostala voda a dráha není bezpečná. Magistrála byla v provozu necelé dva týdny.

VIDEO: Ledová magistrála na Lipně se možná otevře o posledním únorovém víkendu

Ledová magistrála pro bruslaře na lipenské přehradě se možná pro veřejnost poprvé v této sezoně otevře o víkendu 24. a 25. února. Nasvědčuje tomu předpověď počasí pro nejbližší dny. Podle meteorologů by měl být celý zbytek února v Jihočeském kraji...

Ledová magistrála na Lipně je mimo provoz, bruslaři riskují

Na zamrzlou hladinu Lipna se v těchto dnech vydávají bruslaři, přestože tloušťka ledu místy dosahuje jen pěti centimetrů a jsou v něm trhliny. „Pokud by se vyskytlo více lidí na jednom místě, hrozí tragédie,“ důrazně varují záchranáři.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ledová magistrála"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ledová magistrála"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.