neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Vyhledávání

Nalezené články: "ledovka"

Jihočeské silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností

Silnice v jižních Čechách jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. V některých částech kraje mrholí a mrholení namrzá. Silničáři vyjeli přes v noc v několika okresech s veškerou technikou. ČTK to dnes řekla dispečerka Správy a údržby silnic Jihočeského...

Větru se nezbavíme, přidá se ledovka

Meteorologové prodloužili výstrahu. Kromě silného větru, který na některých místech může v nárazech dosahovat rychlosti až 70 kilometrů v hodině se objeví i ledovka.

Dopravu na jihu Čech komplikuje ledovka. Policie řeší několik dopravních nehod

Dopravu na jihočeských silnicích v nedělní podvečer komplikují zledovatělé silnice. Policie od sedmé hodiny večer řeší několik dopravních nehod. Téměř všechny se naštěstí obešly bez zranění.

SJÍZDNOST: Jihočeské silnice jsou sjízdné s opatrností, hrozí sněhové jazyky

Silnice v jižních Čechách jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Silničáři vyjeli ve většině kraje během noci s veškerou technikou, řekla ráno dispečerka Správy a údržby silnic Kateřina Řepová. Podle meteorologů se budou dnes ve vyšších polohách...

SJÍZDNOST: Silnice na Prachaticku a Českokrumlovsku namrzají, je náledí

Silnice v okresech Český Krumlov a Prachatice dnes namrzají, místy se tvoří náledí. V obou regionech vyjížděli silničáři s veškerou technikou, se 40 sypači. Zasahují i v Budějcích.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ledovka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ledovka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.