sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Vyhledávání

Nalezené články: "městská policie"

Opilý muž poškodil na zastávce trolejbus, před příjezdem strážníků utekl

Osmadvacetiletý muž poškodil v neděli nad ránem trolejbus, který stál na zastávce v Českém Vrbném. Strážníky městské policie na místo zavolal řidič, který udal popis pachatele. Ten totiž na nic nečekal a z místa utekl. Hlídka ho nakonec dopadla na...

Šedesátiletý motorkář se snažil ujet strážníkům, byl podnapilý

Českobudějovičtí strážníci naháněli motorkáře, který se jim snažil ujet. Pozornost na sebe upoutal tím, že jel v protisměru a nesvítilo mu zadní světlo. Hlídka se ho snažila zastavit – marně. Šedesátiletý řidič začal ujíždět. Nakonec nadýchal 0,41 a...

Prochladlá žena ležela v kolejišti. Jak se na místo dostala strážníkům odmítla říct

Těsně před devátou hodinou ráno vyjížděla hlídka městské policie na nepoužívané kolejiště v Budějcích. V něm ležela jednatřicetiletá žena, která byla zjevně podchlazená. Jak se na místo dostala strážníkům neřekla.

Sedmasedmdesátiletý muž spadl u rybníka, pomoc zavolali svědci

Strážníci městské policie vyjížděli včera k rybníku Čertík v Nemanicích, kde v jeho těsné blízkosti ležel starší muž. Hlídku na místo přivolali svědci. Za pád muže mohla náhlá zdravotní příhoda. Sedmasedmdesátiletý muž skončil v rukou zdravotníků.

Mladík procházel špatným obdobím, rozbil výlohy a skleněné dveře

Strážníci městské policie v sobotu vyjížděli k mladíkovi, který rozbil výlohy a skleněné dveře. Svůj čin se snažil omluvit tím, že zrovna prochází špatným obdobím. Hlídka si na místo přivolala policii, která si událost převzala k dalšímu šetření.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "městská policie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "městská policie"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.