neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Vyhledávání

Nalezené články: "opilec"

VIDEO: Den s městskou policií: Noční návštěva squatu a opilec, který měl co dělat sám se sebou

V dalším díle seriálu Den s… jsem se tentokrát vydala na noční směnu. Mým dalším „zaměstnavatelem“ byla totiž městská policie. Už při domlouvání jsem věděla, že mi nebude hrozit žádné nebezpečí, protože mými parťáky byli muži zákona.

Opilost řidiče prozradil nepřítomný pohled, nadýchal dvě a půl promile

Strážníci městské policie zastavili včera řidiče, který se před jízdou posilnil alkoholem. Prozradil ho nepřítomný pohled a neschopnost se znovu rozjet po zastavení na křižovatce. Devětatřicetiletý řidič nadýchal 2,5 promile.

Muž si ustlal na Pražském předměstí, nadýchal přes čtyři promile

Strážníci městské policie řešili včera večer případ muže, kterého unavila značná míra alkoholu a ustlal si přímo na ulici. Přivolaná hlídka mu naměřila 4,42 promile. Opilec skončil na záchytce.

Muž ujížděl v Jivně policistům, nadýchal skoro dvě promile

Devětatřicetiletý muž si v neděli večer zahrál s policisty na honěnou. Hlídka z Budějc se muže snažila zastavit v obci Jivno – bezúspěšně. Když nakonec zastavil, dali mu policisté dýchnout. Dechová zkouška potvrdila alkohol.

Opilý muž cestou z večírku prorazil autem závoru, přihlížejícího svědka slovně napadal

Hlídka strážníků městské policie řešila v sobotu v noci opilce, který pod vlivem alkoholu usedl za volant. Jeho jízda skončila po pár metrech v areálu betonárky U Hada. Opileckou jízdu sledoval zaměstnanec ostrahy, který zavolal strážníky. Řidič...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opilec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opilec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.