čtvrtek 17. června 2021 Adolf

Vyhledávání

Nalezené články: "padělky"

Filmové peníze vydávají za pravé bankovky. Na jihu Čech se objevují padělky eur

Na jihu Čech se objevily padělky eurových bankovek. Podle policie jde hlavně o bankovky menších hodnot, kterými pachatelé platí v malých prodejnách a supermarketech. Zachyceny byly hlavně na Českobudějovicku, Českokrumlovsku a Prachaticku.

Tři cizinky se prokazovaly falešným PCR testem. Jihočeští policisté padělky odhalily

Velký úspěch slaví jihočeští policisté poté, co jako první v republice odhalili falešné potvrzení o provedeném PCR testu, který při kontrole předložily tři cizinky. Ty jsou nyní podezřelé z padělání lékařské zprávy.

FOTO: Padělky textilu, obuvi i hraček. Celníci si připsali další úlovek

Jihočeští celníci hlásí další odhalené padělky. Ve středu v obci Studánky zabavili z důvodu podezření z porušení práv duševního vlastnictví více než 860 kusů zboží. Šlo o hračky, obuv a textil. Prodejní cena je dva miliony korun.

Celníci na jihu Čech zabavili padělané zboží za tři miliony korun. Mimo jiné i „značkové" roušky

Více než 600 kusů padělaného zboží, včetně roušek, zabavili tento týden jihočeští celníci v obci Strážný na Prachaticku. Cena zabaveného zboží byla vyčíslena na více než tři miliony korun. Vše bylo uloženo ve skladech celní správy.

Kontroly na jihu Čech prokázaly prodej alkoholu mladistvým

Pracovníci České obchodní inspekce se zaměřili na prodej alkoholu mladistvým. Celkem byly provedeny tři kontroly za účasti mladistvých figurantů v prodejnách potravin v okrese Prachatice. Porušení zákazu prodeje alkoholických nápojů mladistvým bylo...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "padělky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "padělky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.