středa 5. května 2021 Klaudie

Vyhledávání

Nalezené články: "pochůzkový prodej"

V ulicích Budějc se znovu objevili prodejci parfémů. Za porušení zákazu jim hrozí tučná pokuta

Na konci minulého týdne se v ulicích Budějc po delší odmlce znovu objevili prodejci parfémů. Tentokrát šlo o dvě ženy, které se pohybovaly před prodejnou potravin v Suchém Vrbném. Vzhledem k tomu, že je podobný typ prodeje na území města zakázán,...

Senioři se na besedě učili odmítnout „šmejdy“

Strážníci městské policie besedovali se seniory na téma „Řekni šmejdům NE!“. Neseriózní prodejci si staré lidi vybírají, protože nejsou schopni bránit se manipulaci a psychickému nátlaku.

Na Lannovu ulici se vrátili pochybní prodejci kosmetiky

Prošli jste si v poslední době Lannovu ulici a byli stejně jako Budějcká Drbna osloveni s nabídkou koupě kosmetiky pochybného původu a značky? Na Lannovku se vrátila skupinka dam, která na potkání nabízí kolemjdoucím parfémy všeho druhu. Tento...

Desatero rad při návštěvě podomního prodejce

S nabídkami zboží a služeb podomních prodejců se setkal snad každý. Někdo si pochvaluje službu, která za ním přišla až do domu, jiný si po počáteční euforii uvědomí, že nic výhodného nezískal - v lepším případě.

Budějce zakázaly podomní a pochůzkový prodej

Na klamání a okrádání především seniorů pod záminkou podomního prodeje reaguje novela tržního řádu, kterou včera schválila rada města. Takzvaný podomní a pochůzkový prodej tedy bude od poloviny září na území Českých Budějovic nově zcela zakázán.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pochůzkový prodej"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pochůzkový prodej"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.