středa 17. srpna 2022 Petra

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Policisté zadrželi muže, který střílel na vlak ve Volarech

Prachatičtí policisté mají muže, který o víkendu střílel na vlakovém nádraží ve Volarech. Podle své výpovědi byl pod vlivem alkoholu a střílel na stožár mezi kolejemi. Kovové kuličky ale zasáhly okna vlaku.

Cyklistka se zranila poté, co ji předjíždělo auto. Policie hledá řidiče a svědky události

Jihočeští policisté šetří dopravní nehodu, při níž se v obci Rataje na Táborsku zranila cyklistka. Žena měla z kola spadnout poté, co ji předjížděl neznámý řidič. Policie pátrá jak po řidiči auta, tak po svědcích, kteří by mohli s vyšetřováním...

Policie vede kázeňská řízení s policisty, kteří zasáhli na akci ANO v Krumlově

Ředitelství jihočeské policie vede kárná řízení s policisty, kteří zasahovali na předvolební akci hnutí ANO v Českém Krumlově. Informaci, kterou dnes přinesl server Seznam Zprávy, potvrdil mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner. Policejní prezident...

Policie pátrá po bílém karavanu. Někdo ho ukradl z kempu

Jihočeští policisté pátrají po bílém karavanu, který někdo ukradl z kempu v Roudné na Táborsku. Vůz podle majitelky zmizel někdy mezi červencem a polovinou srpna. Informace mohou lidé volat na linku 158.

Senior chtěl investovat, podvodník ho okradl o 300 tisíc

I nadále policisté informují o případech, při kterých přišli lidé o peníze kvůli podvodníkům na internetu. To se stalo i muži z Českých Budějovic, který si myslel, že bude investovat do akcií místní firmy. Místo toho přišel o stovky tisíc korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "policie"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "policie"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.