sobota 22. února 2020 Petr

Vyhledávání

Nalezené články: "sjízdnost"

Kvůli popadaným stromům je uzavřena silnice I/4 na Prachaticku

Kvůli popadaným stromům je v obou směrech uzavřená frekventovaná silnice I/4 mezi Vimperkem a Strážným na Prachaticku. Stromy polámal noční vítr. Vozovku často využívá především nákladní doprava při tranzitu do Německa. Objízdné trasy vedou po...

Silnice I/4 je u Vimperku neprůjezdná, vzpříčil se tam kamion

Husté sněžení zkomplikovalo dnes večer dopravu na Prachaticku. Silnice I/4 mezi Vimperkem a Korkusovou Hutí je kvůli nehodě kamionu neprůjezdná. Řidiči by také měli být opatrní na silnici II/141 mezi Prachaticemu a Libínským Sedlem, kde je ledovka.

Na některých jihočeských silnicích je náledí

Na některých jihočeských silnicích je náledí, všechny komunikace jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Řekl dnes dispečer Správy a údržby silnic Jihočeského kraje Otakar Zich. Teploty se pohybují od minus osmi stupňů Celsia k nule.

Na některých jihočeských silnicích je náledí

Na některých jihočeských silnicích je náledí. Všechny silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností, ve vyšších polohách může být na silnicích vrstva ujetého sněhu. Silničáři zasahovali přes noc s veškerou technikou. V kraji bude dnes polojasno,...

Některé silnicie na jihu Čech jsou sjízdné s opatrností, silničáři zatím nasadili 15 aut

Jihočeští silničáři odklízejí sníh na několika místech kraje. Okolo Vimperka a Volar na Prachaticku a Dačic na Jindřichohradecku jsou silné sněhové přeháňky. Silnice v těchto místech jsou sjízdné s opatrností.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sjízdnost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sjízdnost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.