středa 22. září 2021 Darina

Vyhledávání

Nalezené články: "smlouva"

Americký obránce Allen už Motoru nepomůže, skončil s hokejem

Hokejisté Českých Budějovic přišli den před vstupem do nového extraligového ročníku o amerického obránce Conora Allena. Jednatřicetiletý hráč, který si vyzkoušel v sedmi zápasech NHL, se rozhodl z rodinných důvodů ukončit kariéru.

Jihočeská divadla nabídnou inscenace přesunuté z minulých měsíců

Jihočeská divadla v nadcházející sezoně nabídnou především inscenace, které kvůli koronaviru přesunula z předchozích měsíců. Divadla kvůli nucenému přerušení produkce během pandemie ztratila příjmy ze vstupenek a nyní zahájí provoz díky podpoře...

Matěj v porcelánu aneb Inspektorát práce jako nástroj politické agitace

Kontroly Inspektorátu práce jsou důležitá instituce a neměly by se zneužívat k politické agitaci. Už vůbec ne salónním intelektuálem.

Hokejisté Motoru zahájili přípravu na ledě. O smlouvu bojuje Bučko

Pod vedením nových trenérů i s řadou posil v čele s útočníkem Milanem Gulašem začali přípravu na ledě hokejisté Českých Budějovic. Hlavní kouč Jaroslav Modrý, který v létě nahradil na střídačce Motoru Václava Prospala, přivítal vedle Gulaše...

Piskáček prodloužil smlouvu. Kádr Jihostroje je kompletní

Posledním hráčem, který podpisem nové smlouvy oficiálně potvrdil pokračování v Jihostroji, je dvaadvacetiletý Ondřej Piskáček. Talentovaný nahrávač prodloužil spolupráci na jihu Čech o další dva roky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "smlouva"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "smlouva"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.