úterý 17. května 2022 Aneta

Vyhledávání

Nalezené články: "umělci"

Výstava Silva Artis. Umělci tvoří na společné téma les

SILVA artis je název výstavy, která je pro veřejnost k vidění až do 11. června 2022 v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Vznikla v rámci přeshraničního projektu s názvem „Umělci (AT-CZ) tvoří na společné téma LES“.

Obrazy autistů spojuje téma voda

středa, 20. dubna 2022, 17:09Společnost

Obrazy autistů spojuje téma voda

Duben je měsíc porozumění autismu. Lidé s autismem často složitě komunikují nebo nezvládají přiměřeně reagovat na běžné situace. Pro Ivu Minářovou, která vede v Autis Centru výtvarnou dílu, je to výzva. Porozumět a navázat kontakt s dětmi s autismem...

Sochy z písku na břehu řeky Otavy letos představí partnerská města

V polovině května se v Písku uskuteční vernisáž výstav soch, které se pravidelně objevují na břehu řeky Otavy v centru města. Díla z písku tentorkát připomenou partnerská města. Jejich autoři se pustí do práce na přelomu dubna a května.

AJG startuje letošní výstavní sezónu v Hluboké se jmény Číhal, Janovský a Titlová Ylovsky

Alšova jihočeská galerie připravila pro své návštěvníky v Hluboké nad Vltavou velkorysý začátek výstavní sezóny. Zahájeny budou hned tři výstavy českých etablovaných autorů: Marka Číhala, Jakuba Janovského a Margity Titlové Ylovsky. Grand opening se...

Drag queens si v reality show vychovávají své nástupce, učí je se líčit i chodit na podpatcích

Drag queens na HBO GO ukážou, jak se stát jednou z nich. Na Netflixu zase zápasnice MMA Halle Berryová rozdává rány, Benedict Cumberbatch ovládá ranč na Divokém západě a Kevin Hart se zaplete do zločinu, z kterého bude těžko hledat cestu ven.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "umělci"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "umělci"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.