středa 15. července 2020 Jindřich

Vyhledávání

Nalezené články: "vyšetřování"

Milada Horáková nebyla jen pasivní obětí komunistického režimu, byla jeho aktivním odpůrcem, říká Jan Synek

Právě dnes si celá republika připomíná jedno smutné výročí. Dnes je to 70 let od popravení Milady Horákové. Ženy, která se dokázala postavit komunistickému režimu, a zaplatila za to vlastním životem. Proč je důležité připomínat si její odkaz? A jaké...

Místopředseda jihočeského krajského soudu Petr rezignoval

Místopředseda jihočeského krajského soudu Bohuslav Petr rezignoval na svou funkci. Petr dnes řekl, že se na tom dohodl s novou předsedkyní soudu Martinou Fladnerovou a funkci opouští, protože si Flanderová bude tvořit nový tým. Na Petrovu rezignaci...

Při tragické dopravní nehodě na Českobudějovicku zemřel člověk. Auto se po nárazu rozpůlilo

Tragickou dopravní nehodu řešili od dnešního dopoledne budějčtí policisté. Za Hlubokou nad Vltavou se po desáté hodině srazila dvě osobní auta. Řidič jednoho z vozů nehodu bohužel nepřežil. Příčinou nehody byla pravděpodobně vysoká rychlost.

U Kaplice se srazila dodávka s náklaďákem. Řidiči utrpěli lehká zranění

U Kaplice došlo krátce před půl 10 k vážné dopravní nehodě. Na silnici I/3 se střetla dodávka a náklaďák s návěsem. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Silnice byla několik hodin uzavřená.

Kriminalisté uzavřeli říjnovou tragédii v Lenoře. Případ odložili, protože pachatel při výbuchu zemřel

Kriminalisté po půl roce uzavřeli výbuch a požár bytového domu v Lenoře. Záchranáři v říjnu z místa evakuovali celkem 19 lidí z toho devět skončilo v péči lékařů. Pachatel, který má celý případ na svědomí, se stal zároveň i jedinou obětí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vyšetřování"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "vyšetřování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.