Počasí dnes26 °C, zítra31 °C
Čtvrtek 20. června 2024  |  Svátek má Květa
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "vzduchovka"

Muž střílel na psa, který vběhl na zahradu. Fenu museli uspat

Vězení hrozí muži, kterého policisté obvinili z týrání zvířat. V obci na Prachaticku měl opakovaně zezadu střílet na cizího psa, který vběhl na jeho zahradu a napadl slepice. Zvíře uteklo, utrpělo ale rozsáhlá střelná poranění. Mladou fenu tak bylo...

Muž střílel vzduchovkou na kolemjdoucí. Zásahovka v bytě našla i hledanou ženu

Zásahová jednotka minulý týden vtrhla do bytu v Písku, odkud měl jeho obyvatel střílet ze vzduchovky. Při incidentu dokonce trefil jednoho z kolemjdoucích. Kromě obviněného našli policisté v bytě také ženu, která se skrývala před nástupem do vězení.

Ve Volarech někdo střílel na vlak, kde byli tři lidé. Policie hledá svědky

Policisté z Volar na Prachaticku pátrají po člověku, který včera střílel na vlak. Neznámý pachatel použil vzduchovku, když se souprava posouvala do depa. Uvnitř v tu chvíli byli dva strojvůdci a uklízečka. Nikdo se nezranil.

Boršov sportuje: Zlatka – Boršov závod na paddleboardech a Boršovský masakr střelba ze vzduchovek. To vše 19. června v obci na Vltavě

Čas okolo letního slunovratu je v Boršově nad Vltavou zasvěcený sportu – splouvání Vltavy na paddleboardech a střelecké závody vzduchovkářů v lomu.

Senior ve Čtyřech Dvorech střílel vzduchovkou z okna

Šestašedesátiletý muž si krátil dlouhou chvíli střelbou ze vzduchovky z okna. Jako cíl si vybral létající ptactvo. Na střelce zavolala strážníky jedna z žen, které na zahradě skončila mrtvá straka. Muže se vzduchovkou teď čekají nemalé problémy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vzduchovka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vzduchovka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

vzduchovka  |  Vyhledávání  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.