sobota 28. března 2020 Soňa

Dynamo na poslední chvíli posílil rychlonohý Germain Kouadio z Pobřeží Slonoviny

V pátek 31. března končilo období pro fotbalové přestupy volných hráčů. Úplně na poslední chvíli tak budějcké Dynamo přivedlo opravdu velmi nečekanou posilu, kterou je 24 letý Germain Kouadio původem z Pobřeží Slonoviny.

Jméno nové posily Dynama asi něco řekne jen opravdu málokomu, přesto má za sebou tento rychlonohý ofenzivní hráč zajímavou kariéru. Do Evropy přišel na začátku roku 2014 z týmu Moossou FC. Jeho prvním angažmá na starém kontinentě bylo působení v bosenském velkoklubu FK Olimpic Sarajevo. Poté rok působil v rámci hostování v druhé nejvyšší bosenské soutěži u týmu NK Travnik, kde se mu velmi dařilo. Po svém návratu do Sarajeva pak přestoupil do velmi ambiciózního týmu HŠK Zrinjski Mostar, se kterým letos vyhrál základní část nejvyšší bosenské soutěže. Nakonec se ale stal překvapivě volným hráčem a ještě překvapivěji se objevil v Budějcích, kde podepsal smlouvu do 30. června letošního roku.

Velmi brzy bychom mohli Germaina Kouadia vidět v A týmu. V dresu Dynama se ale představí poprvé už v neděli, kdy nastoupí za juniorku v Hradci Králové.

Autoři | Foto Dynamo ČB

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.