pátek 18. června 2021 Milan

Dynamo získalo nový traktor značky Yanmar

PR článek

Zaměstnanci technického úseku stadionu na Střeleckém ostrově a tréninkového centra na Složišti mají nového pomocníka. Při údržbě travnatých ploch budou moci využívat nový traktor YANMAR YT 235, který Dynamo získalo v rámci spolupráce se společností Y-CZ s.r.o.

Techniky na údržbu hracích ploch není nikdy dost, což potvrdil i obchodní referent Dynama Radek Papáček: „Se společností Y-CZ jsme se domluvili na spolupráci pro nadcházející sezonu. Díky této spolupráci jsme získali stroj, který naši údržbáři využijí při údržbě všech hracích ploch, a to je pro nás velmi cenné."

Zaměstnanci technického úseku budou mít k dispozici zcela nový stroj značky YANMAR s označením YT 235. „Je to střední výkonnostní kategorie zemědělských traktorů vybavených hydrodynamickými převodovkami. Právě tyto traktory jsou tak vhodné nejen pro zemědělství, ale také pro úpravu zeleně. Traktor je vybaven pohonem všech kol, má i uzávěrku diferenciálu a není tak problém ani se zimní údržbou," řekl technik společnosti Y-CZ Štefan Strapek.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Dynamo, fotbal, stadion, traktor, YANMAR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.