úterý 21. ledna 2020 Běla

Policisté pátrali po seniorovi, který z domu odjel na kole. Manželce řekl, aby se starala o kotel a slepice

Policisté z obvodní oddělení policie Suchdol nad Lužnicí ve čtvrtek pátrali po seniorovi, který ze svého domu odjel na jízdním kole neznámo kam. Své manželce měl říci pouze to, aby se starala o kotel a o slepice. Ta ale začala mít obavu o jeho život. Do akce byla povolána rovněž hlídka třeboňských policistů i kynolog se služebním psem. Seniora se podařilo vypátrat po téměř třech hodinách.

Pátrací akce se rozjela ve čtvrtek ve čtvrt na 5 odpoledne. Devětasedmdesátiletý senior měl odjet na svém kole, ale nikomu neřekl kam. „Své  manželce řekl pouze to, aby se starala o kotel a o slepice. Tímto jednáním v ní vzbudil obavy o jeho život. Žena informovala svého syna, který  nejprve pátral po  otci sám v okolí obce, ale bez kladného výsledku.  Z tohoto důvodu oznámil pohřešování otce suchdolským policistům, včetně jeho popisu i popisu modrého jízdního kola. Suchdolští policisté začali ihned po seniorovi pátrat,“ uvedla tisková mluvčí policie Hana Millerová.

Do akce se zapojili policisté z Třeboně i kynolog se služebním psem. Seniora se podařilo vypátrat po téměř třech hodinách na vlakovém nádraží v Suchdole nad Lužnicí. „Vypátraný senior byl  po domluvě se synem předán do rodinné péče. Pátrání tak mělo šťastný konec,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky pátrání, policie, Suchdol nad Lužnicí, senior

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.