neděle 1. srpna 2021 Oskar

Muzeum fotografie v Jindřichově Hradci srdečně zve na Film & Foto Fest

PR článek

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií připravuje na konec června zábavný celodenní program pro celou rodinu s filmovou a fotografickou tematikou, kde bude k vidění přehlídka umění světových filmových specialistů a kaskadérů.

Akce příznačně nazvaná Film & Foto Fest, tentokrát s podtitulem „nehlédnutí pod pokličku filmovým kaskadérům a specialistům”, se již stává tradiční letní událostí kulturního programu Muzea fotografie. 

Program akce bude plný atraktivních představení v podání profesionálních kaskadérů, nebude chybět široká škála filmových rekvizit a kulis z celosvětově známých filmů a velkým lákadlem bude bezpochyby i vystavená sbírka zbroje a zbraní, která byla použita při natáčení nejednoho úspěšného filmového počinu, nejen české ale i zahraniční produkce.

Celý program se odehraje na nádvoří Muzea fotografie v neděli 27. června od 10 hodin a potrvá do odpoledních hodin s předpokládaným ukončením v 17 hodin.  Po celou dobu trvání akce bude program živě moderován profesionálním filmovým choreografem a dalšími filmovými specialisty.

Více informací na www.vkcjh.cz.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Muzeum fotografie, Jindřichův Hradec, Film & Foto Fest

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.