středa 30. září 2020 Jeroným

Muž v černé roušce přepadl na Prachaticku ženu. Do očí jí nastříkal pepřový sprej

Prachatičtí kriminalisté pátrají po muži, který měl ve čtvrtek odpoledne v obci Perlovice na Prachaticku přepadnout a zranit ženu. Do očí jí měl během incidentu nastříkat pravděpodobně pepřový sprej a ukrást jí mobilní telefon. Žena musela být po napadení ošetřena v nemocnici.

Loupežné přepadení měl spáchat zhruba 35 až 40 let starý muž, vysoký přibližně 170 centimetrů, střední postavy, který měl na sobě vínovou až cihlovou košili s krátkým rukávem a šedé nebo modré krátké kalhoty. Muž měl podle přepadené ženy husté černé vlasy sčesané na pěšinku. Na obličeji měl mít nasazenou velice výraznou černou roušku ze silného materiálu, která měla z jedné strany malý kamínek nebo cvoček.

K přepadení mělo dojít kolem půl čtvrté odpoledne v katastru obce Perlovice na Prachaticku. „Žena procházela lesní cestou vedoucí na Záblatí, k přepadení došlo za vojenským řopíkem. Muž ženě strhl batoh ze zad takovou silou, že spadla na zem. Z batohu ji vzal mobilní telefon a z místa utekl. Navíc ženě do očí nastříkal pravděpodobně pepřový sprej,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Krausová.

Napadená žena musela být podle policie po přepadení ošetřena v nemocnici. „Pokud jste v těchto místech či jinde na Prachaticku muže zaregistrovali nebo máte k případu důležité informace, které by kriminalistům pomohli při šetření případu, volejte je prosím na linku 158," dodala Krausová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky krimi, přepadení, Prachaticko, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.