sobota 23. října 2021 Teodor

ANKETA: Dětičky se na Ježíška už moc těší!

Zatímco dospělí mají v těchto dnech spoustu starostí kolem pečení cukroví, vánočního úklidu a nakupování, aby si celá rodina příští sobotu pohodu u stromečku užila, dětičky už napjatě odpočítávají poslední dny, než přijde Ježíšek. Budějcká Drbna proto v sobotu odpoledne vyrazila do víru velkoměsta, aby zjistila od našich nejmenších, jak se na tradiční postavičku těší.

Těšíš se na Ježíška? Víš vůbec, jak vypadá? A co si od něj přeješ?

Anetka Hejtmánková, Písek Kuba Šimák, Budějce (7 let) Verunka Beránková, Vlachovo Březí (7 let) Anička Šimáková, Budějce (3 roky) Šárka Koldušková, Budějce (3 roky)
„Hodně moc se na něj těším! Byla jsem moc hodná. Přeju si Pinky pája, to je takovej mluvící koníček.“ „Celej rok jsem se na Ježíška těšil. Ještě nikdy jsem ho ale neviděl, takže nevím, jak vypadá. A jak je velkej? Asi bude takovej střední. Napsal jsem si o dragonaida colossuse, puzzle, knížku, Harryho Pottera… hm, na dalších dárky si už nevzpomenu.“ „Na Ježíška se těším. Chtěla bych panenku, ta mi asi bude stačit.“ „Jó, těším se na Ježíška. Já jsem si napsala o nějaký dárky, ale už nevím jaký. Ježíšek je určitě velkej!“ „Já jsem mu nepsala. Chtěla bych ale živou ovečku. A když ji Ježíšek neunese, my mu pomůžem! Myslím, že je takhle malej“ (a ukazuje mezi prsty asi milimetrovou mezeru)

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hawky

Mě je o hodně víc a taky jsem ho ještě neviděl. :-)

neděle, 18. prosince 2011, 18:32

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.