středa 20. listopadu 2019 Nikola

Extraditables přinesli do Budějc španělskou krev

Zajímavé uskupení přilákalo minulou středu před klub K2 početný dav fanoušků. Zpěvačku Raquel Perez / Kayele doprovázeli protřelí budějčtí muzikanti. Předně kytarista Miloslav Švec a v roli perkusisty Radim Pígl, který se zde nedávno představil se svou domovskou kapelou Satisfucktion.

Sestavu ještě doplňují kytarista Martin Formánek a cajonista Jesus Comino Ramiro. Zpěvačka Raquel byla okouzlující hlasem i vzhledem a také si ihned získala obdiv publika, byť produkce nebyla jen o ní. Hudbou se prolínala celá řada kudrlinek a kytarových vyhrávek, které měl na starosti právě Miloslav Švec.

Tentokráte se hrály hlavně převzaté písničky oblečené do latinsko-amerického hávu se španělskými barvami. Byly k zaslechnutí skladby od interpretů, kteří daný styl hrají jako například Steve Stevens nebo Andrés Calamaro přes dávné legendy jako je Carlos Santana až po letité hard rockové harcovníky AC/DC. Každý si zkrátka přišel na své. Hlavně tedy milovníci kvalitní hudby poklidnějšího rázu.

Projekt Středy ve středu města pokračuje a už teď se o něm dá napsat, že je velice úspěšný co do počtu návštěvníků, zvuku a kvality účinkujících. To potvrzuje i zářijový program, kdy se můžeme těšit na Pub Animals a Betterway.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.