SOUTĚŽ: Rocková kapela KEKS se v jedinečném koncertu spojí s Jihočeskou filharmonií

Autoři | Foto keksrock.cz

Rocková formace KEKS nabídne svým fanouškům zajímavé spojení. V letošním roce slaví 35 let na hudební scéně a na jihu Čech uspořádá zajímavý koncert. Kapela se totiž v DK Metropol spojí s Jihočeskou filharmonií! Jedinečné spojení slibuje neotřelý zážitek. Spojení s filharmoniky je krásným dárkem jak všem příznivcům, tak i kapele samotné.

Soutěž o vstupenky na koncert kapely KEKS a Jihočeské filharmonie (22. 10. - 20:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na koncert kapely KEKS a Jihočeské filharmonie. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Jihočeská filharmonie bude hrát pod taktovkou Petra Chromčáka. Správně byla odpověď C.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Monika Hrubcová a Martin Zachariáš. Blahopřejeme!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky koncert, Jihočeská filharmonie, hudební skupina, soutěž, vstupenka, Dům kultury Metropol, Česko, Drbna.cz, rocková hudební skupina

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.