čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Světová hvězda DNB, Mefjus, dnes v Budějcích

Dnes je ten den, kdy Budějce zažijí mejdan roku! DNB hvězda světového formátu dorazí do Klubu Slavie v Českých Budějovicích ukázat svůj um. Aby to nebylo málo, je pozvaná i tuzemská hvězda a to dvojice Deadly Viperz aka Akira & Anakin, kteří pokosí klub hned po headlinerovi večera.

Dnes je ten den, kdy Budějce zažijí mejdan roku! DNB hvězda světového formátu dorazí do Klubu Slavie v Českých Budějovicích. Nebudou chybět ani matadoři jihočeské scény Hanzall, pořadatelé Welcome to the Jungle Tao Maffa a Johny Player, mladá krev Fury a Weed a zajisté pořadatel Gangste Trippin - HellSmith, který jako již tradičně březnový večírek spojil s oslavou narozenin. Kolik mu je, ale prozradit nehodlá!

Kdo je Mefjus? Především chlapík, co patří v současnosti k producentské špičce v oblasti neurofunku. Vypracoval se tam poměrně rychle. A jeho úspěchem stojí především pracovitost a osobitý zvuk a hutná basa. 

Těšit se můžete na energické mixy, hutnou basu a parádní projekci od VJ PIND.our! Zvuk není opět nejlepší v Českých Budějovicích, ale na celé planetě ano! Za barem na vás čeká hezká obsluha - jak pro pány, tak dámy. Klub je nekuřácký a proto vám nebudou ani smrdět outfity, které zvolíte na tuhle zběsilou jízdu.

Vstup na akci je do 22:00 hodin zvýhodněný, a to 150 korun. Po 22. hodině bude vstup 200 korun.

Lineup:
21:00 - 23:00 - Johny Player & Tao Maffa 
23:00 - 00:00 - HellSmith /b-day set/
00:00 - 01:00 - MEFJUS
01:00 - 02:30 - Deadly Viperz
02:30 - 03:45 - Hanzall
03:45 - 05:00 - Furious Weed /Fury & Weed/

Tisková zpráva | Foto Petr Korčák

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.