pátek 24. ledna 2020 Milena

Funky smršť v budějckém Music River Clubu

Víte komu se říká Svatá Trojice českého funky? Přece Monkey Business, J.A.R. a Top Dream Company. A právě ta třetí vystoupí  v sobotu 25. března v českobudějovické Slavii, v River Music Clubu.

Pražská funková stálice Top Dream Company přijíždí do Českých Budějovic v nové síle. Jak jinak si užít březen, než ve stylu funky. Večerem zazní pecky z desky Double Gig a také Keep on Movin'.

O Top Dream Comany se mluví stále výrazně méně, než o těch dalších dvou zmiňovaných, přestože lze v hudebních odborných kruzích často slyšet, že právě TDC jsou na současné špičce funkové muziky v Čechách. Nebudeme soudit a necháme rozhodování na vás.  My už ale máme jasno, jelikož kapela vystoupila v létě na Piaristickém náměstí v programu Jihočeského jazzového festivalu 2016.

Kapela funguje od roku 2004 pod taktovkou Petra „Harmyho" Harmáčka, který dal dohromady desetičlennou partu složenou z hudebních profesionálů. Vystřídala se zde jména jako Vojta Dyk, Ondra Ruml, Marta Balážová, Martin Růža a mnozí další. Desetičlenná kapela z Prahy slibuje ve Slávii večer plný ve funku, soulu, diska a nebojí se ani reggae či latiny.

Bude to nekuřácký večer.

Vstupenky v ceně 150 korun v předprodeji v síti www.cbsystem.cz, na místě pak za 180 korun.

Více informoací najdete na www.clubriver.cz.

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.