neděle 8. prosince 2019 Květoslava

SOUTĚŽ: Štefan Margita míří do Budějc

Náš nejznámější tenorista Štefan Margita míří do Českých Budějovic. A doprovodí ho renomovaný brněnský ansámbl, Moravské klavírní trio.

Světový operní pěvec Štefan Margita bude hostovat v nejslavnějších operních domech Evropy - v Praze, Turíně, napřesrok i v San Francisku. Ale ještě než se vydá do světa, zavítá na jih Čech. V rámci turné po českých městech se Štefan Margita představí v Českých Budějovicích. A to za doprovodu renomovaného brněnského ansámblu Moravské klavírní trio (doprovodné těleso Evy Urbanové, Andrey Kalivodové, Richarda Samka a jiných významných českých pěvců). V Kulturním domě Metropol vystoupí ve středu 17. května od 19:00 hodin.

Soutěž o vstupenky na koncert Štefana Margity (17. 5. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář/čtenářka vyhrát dvě vstupenky na koncert Štefana Margity. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do středy 10. května do 12. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

SOUTĚŽ SKONČILA

Štefana Margitu v Českých Budějovicích doprovodí Moravské klavírní trio. Správně byla odpověď C. Dvě vstupenky na koncert Štefana Margity vyhrála Ivana Sládková. Blahopřejeme! 
 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.