neděle 9. srpna 2020 Roman

Bubeník Phil Rudd přesouvá své evropské turné kvůli vážné nemoci kytaristy

Phil Rudd, který měl ve čtvrtek 28. září koncertovat v Českých Budějovicích, kvůli neočekávaným zdravotním komplikacím důležitého člena kapely, kytaristy Geoffreye Martina přesouvá celé evropské turné na příští rok. Čeští příznivci se ale nemusí obávat, že legendárního bubeníka kapely AC/DC neuvidí.

Phil Rudd věří, že jeho fanoušci zachovají kapele přízeň a na koncert si počkají. Nové termíny jsou již známy a české publikum se Phil Rudd Bandu dočká v květnu příštího roku. Do Českých Budějovic zavítá ve středu 23. května 2018.

Všechny již zakoupené vstupenky v předprodejích zůstávají dále v platnosti. O velkém zájmu vidět naživo legendárního bubeníka svědčí i fakt, že v blížícím se termínu koncertů byly všechny vystoupení téměř vyprodané.

„Omlouvám se všem svým fanouškům, ale zdraví našeho kytaristy je pro nás na prvním místě. Po jarní zkušenosti s českým a slovenským publikem vím, že nás opět čeká další skvělý zážitek, který teď musíme odložit. Bohužel už nejsme nejmladší, nikdy jsme se moc nešetřili, ale teď si člověk uvědomuje, že zdraví máme opravdu jen jedno a vyplatí se ho opatrovat. Geoffreyovi vvšichni z kapely přejeme, ať se nám brzy uzdraví. Děkuji za přízeň a pochopení. Na jaře ahoj,posílá zdravici Phil Rudd svým fanouškům a dodává: „Slibuji, že si připravíme pro naše fanoušky celou řadu překvapení."
 

Autoři

Štítky Phil Rudd, koncert, nemoc, turné

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.