úterý 7. července 2020 Bohuslava

KULTURNÍ TIPY: Fabrika Punk Fest a Hardcore Fest, JAKSI TAKSI nebo Hungry Beats v K2

Klub Fabrika slaví osmé narozeniny hned dvěma festivaly: punkovým a hardcorovým. Kromě toho si můžete užít dvoukřest nových alb kapel Dark Angels a The River Of The Lost Souls nebo koncert kapel JAKSI TAKSI, zakázanÝovoce a Maraton ve Slavii.

Pátek 29. září

České Budějovice

Fabrika Punk Fest 2017 – mcFabrika – 18:00
Osm let klubu MC Fabrika a punková veselice na její počest. První potvrzené kapely: NVÚ, Houba, Nežfaleš, The Fialky, Cela pro Klárku, PPB, Hovno Pankáči.

Dobrý? Výborný! – Studiová scéna Na Půdě – 19:30
Čerstvý bakalář Ludvík Výborný, jehož studijním zájmem je obskurní estetika muzikálových produkcí, se rozhodne odpovědět na inzerát hledající doučujícího pro dvě dospívající dcery. Ocitne se tak v domě rodiny Potměšilových. Jestliže málokdy se něco odehrává tak, jak jsme si to vysnili, tentokrát se děj řítí směrem, o němž se Ludvíkovi ani nesnilo.

Dvoukřest – Dark Angels & The River Of The Lost Souls – Velbloud Music Bar – 21:00
Dvě českobudějovické kapely pokřtí ve Velbloudu svá nová alba. Obě desky vydal renomovaný slovenský label Metal Age a obě kapely jsou zároveň personálně propojené, proto se rozhodly pro společný večírek. Zatímco Dark Angels metalově burácí, The River Of The Lost Souls se pohybují po klidnější vlně, ačkoliv i oni umí vystrčit drápy.

Toxymoron D&B Madness – HC edition w. Hungry Beats! – K2 – 21:00
Drum&bassové šílenství opepřené pořádnou dávkou hardcoru - přesně tak bude vypadat zářiový díl Toxymoronu se světoznámými řezníky Hungry Beats!

Basstard Beatz, Deadbeat UK – Komiks klub – 21:00
Support: Dryman Brock, Dirty Boy. 

Sobota 30. září

České Budějovice

Fabrika Hardcore Fest 2017 – mcFabrika – 16:00
Oslava 8. výročí klubu MC Fabrika tím nejvybranějším hardcorem z Čech i zahraničí. Potvrzené kapely: Born From Pain, Stab, Locomotive, Companion, Backfist, NBF, Sail This Ship Together, Meresiew.

BBQ: Rock‘em all – Café Hostel – 18:00
DJ IFA. 

Racek – premiéra – SUD – studentské universitní divadlo – 19:00
Slavná komedie A. P. Čechova, kde se "nic neděje". Lidé jen jedí, pijí, nosí svá saka - a tolik lásky je všude.

Kati – Jihočeské divadlo – 19:00
Druhý nejlepší kat v Anglii je v malé hospůdce v Oldhamu něco jako místní celebrita. Pivo je sice hnusné, ale čepuje ho kat! Jenže trest smrti zrušili a kdo ví, jak to půjde dál. Navíc to vypadá, že muž, kterého nedávno oběsil, byl nevinný, a pravý vrah se toulá někde poblíž. A když zmizí katova patnáctiletá dcera, začíná jít do tuhého…

Trio Traktůrek – Kavárna Matice – 19:00
A je to tady zase. Po delší odmlce u nás zase rozduní celou ulici vaše nejoblíbenější kapela – Trio Traktůrek s jejich dechberoucím repertoárem.

JAKSI TAKSI, zakázanÝovoce & Maraton – Klub Slavie – 20:00
Speciální koncert při příležitosti vydání nového CD kapely Jaksi Taksi. Speciální host zakázanÝovoce & jihočeští Maraton.

Klauni, The OwnRoadies, OMG! WTF? – Velbloud Music Bar – 20:00
Czermy alias Hans Jihotrans, všem známý jako kytarista punkové bandy Caesarovy Kanady, se loučí se svobodou. K všeobecné veselici, dobré náladě a pogotanci zahrají Klauni, The OwnRoadies a OMG WTF.

BrainWash – Komiks klub – 21:00
Připravili jsme pro vás párty trochu ráznějšího typu. Noc plná rovných beatů, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít! Představí se vám jihočeští DJs: Karlos, Tetra, Zadek, Magič, BSC, Lhotek, Weed, YB, Kuře.

Neděle 1. října

České Budějovice

Dětská kapela Čiperkové – Metropol – Malá scéna – 15:00
Čiperkové – to je nejpopulárnější dětská kapela u nás. Zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy. Přijďte si s nimi zazpívat, zatancovat a zablbnout.

Pondělí 2. října

České Budějovice

Shakespeare & Stravinskij – Metropol – Divadelní sál – 17:00
A on ji miluje – jednoaktový komický balet na motivy děl Williama Shakespeara. Svěcení jara – balet na hudbu Igora Stravinského s použitím techniky tance na špičkách.

Zahájení semestru na Kampě – Studentský klub Kampa – 20:00
Legendární párty ve tvém klubu, minule to bylo velký, letos to bude ještě větší. Vezměte kámoše a jděte zapařit! Zahrají: DJ Mistrgal & DJ Endis.

Autoři | Foto Facebook JAKSI TAKSI

Štítky kultura, tipy, koncert, hudba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.