pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Koncerty na letní scéně v zahradě borovanského kláštera odstartují 2. července Circus Brothers a jejich disco-balkan mejdan

Série koncertů v areálu borovanského kláštera začíná vystoupením pražské kapely Circus Brothers. V klášterní zahradě o prázdninách můžete navštívit i další koncerty, besedy a divadelní představení.

Circus Brothers fanouškům přinesou 2. července další nezapomenutelný disco-balkan mejdan. Kapela s neuvěřitelnou energií a rychlostí kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house.  

Pokud Circus Brothers není vaše krevní skupina, nevadí. Borovanský klášter v létě nabídne spoustu dalších kulturních akcí. Těšit se můžete na jedinečný koncert kapely Tomáš Kočko & Orchestr a jejich world music s moravskými kořeny s prvky rocku, folku a jazzu. 

Nezapomenutelné hity Beatles zazní v podání kapely Pangea - The Beatles Revival Band. Pro milovníky divadla bude na programu divadelní představení Můj sluha Saturnin. V srpnu v Borovanech vystoupí i vynikající šansoniérka Radka Fišarová s programem francouzských písní a šansonů. O nejlepších výšlapech v Nepálu vám povypráví horolezec a dobrodruh Honza Tráva Trávníček. Ani letos nebude chybět tradiční varhanní koncert Jaroslava Tůmy, který si přiveze velmi vzácného hosta, vynikajícího filmového a divadelního herce Josefa Somra. Léto v Borovanech zakončí zářijový koncert mladého českého písničkáře Michala Horáka. 

Více informací a kompletní letní program naleznete na webových stránkách. Zvýhodněné vstupenky jsou již v předprodeji v borovanském infocentru, nebo na cbsystem.cz

Ohodnoť článek

Tisková zpráva | Foto Circus Brothers

Štítky Borovany, Borovanská kulturní mozaika, Klášter Borovany, kultura, koncert, divadlo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.