sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

V borovanském klášteře zahraje Tomáš Kočko & Orchestr i Radka Fišarová s kapelou

Zažijte úžasnou atmosféru koncertů v zahradě bývalého augustiniánského kláštera v Borovanech. Borovanská kulturní mozaika pokračuje 31. července jedinečným koncertem kapely Tomáš Kočko & Orchestr. Ve čtvrtek 6. srpna pak můžete navštívit koncert skvělé šansoniérky Radky Fišarové.

Kapela Tomáš Kočko & Orchestr je dvojnásobným držitelem ceny Anděl za album roku a deska Velesu bodovala v prestižní TOP 20 Europian World Music Charts.

Jejich hudba zní přímočaře, má výrazné melodické linky a rytmické figury s prvky rocku, folku a jazzu. Se svým repertoárem inspirovaným moravským folklórem objíždí Tomáš Kočko & Orchestr Evropu od Ruska až po Irsko a hraje na festivalech folklórních, folkových, rockových i metalových. Koncert se uskuteční v pátek 31. července od 20 hodin na letní scéně v zahradě borovanského kláštera.

O týden později, ve čtvrtek 6. srpna v Borovanech vystoupí jedna z nejlepších českých šansoniérek Radka Fišarová v novém pořadu s vůní Francie.

Komorně laděný koncertní program Rendez-Vous Radky Fišarové je věnovaný převážně francouzskému šansonu. Do borovanského kláštera přinese slavné písně z repertoáru šansonierky Edith Piaf, ale také známé i méně známé skladby Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu či zhudebněné básně Jacka Preverta. Uslyšíte i několik melodií z francouzských filmů a vlastní autorskou tvorbu.

Více informací a kompletní letní program naleznete na webových stránkách. Zvýhodněné vstupenky jsou v předprodeji v borovanském infocentru, nebo na www.cbsystem.cz.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Borovany, Borovansko, Borovanská kulturní mozaika, Klášter Borovany, kultura, koncert

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.