pátek 13. prosince 2019 Lucie

Central Park Slavie bude tento týden taneční, divoký, ale i uklidňující

Stejně jako v minulých týdnech, i tentokrát se můžete těšit na pořádný kotel muziky u KD Slavie. Multižánrový festival Central Park Slavie pokračuje, ve čtvrtek zahrají kapely Vehicle Club Band, AKIA B.A. a Never Been 2 Jamaica. O den později se rozpoutá Deeproom, který nabídne interprety Rudeboy, Andre Moretti a M4d.doc.

Čtvrtek bude hodně postavený na klasické písničce a uvolněné atmosféře. Ostatně například Vehicle Club Band vám zajisté vyčaruje úsměv na tváři a možná vás i rozezpívá.

„Nejsme žádní velcí muzikanti, až na harmonikáře Martina, který má 190 centimetrů. Za úspěch považujeme, když je publikum početnější než naše kapela... Je nás dohromady šest! Snad se nám tohle opět vydaří,“ uvádí hoši z Vehicle Club Bandu.

Kapela má i jedno přání, které jí můžete splnit. „Snad také konečně zahrajeme poctivě nazkoušené přídavky - už dlouho dobu si je fanoušci nevyžádali!"

Čtvrteční akce odstartuje už v 17:30 a právě Vehicle Club Band budou první kapelou na programu. Po nich nastoupí punkem načichlí AKIA B.A., kteří brázdí pódia již pěknou řádku let. O závěrečnou tečku se postarají pohodáři Never Been 2 Jamaica.

Pátek bude zasvěcen housu, deephousu, chillout techhousu a dalším taneční žánrům. O pořádnou párty se postarají DJs, kteří mají již řadu zkušeností a moc dobře vědí, jak návštěvníky rozpálit. Akce začne v 18 hodin.

Vstupné je opět zdarma.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.