pátek 24. ledna 2020 Milena

V Budějcích bude výstava Města s dobrou adresou

Velvyslanectví Dánska přivezlo do České republiky výstavu s názvem Města s dobrou adresou. Vystaveny budou kousky s tématikou dopravy.

Nyní je výstava v Ostravě a v Českých Budějovicích bude možné přijít na prohlídku v termínu 2. až 13. listopadu. „Na dvaceti panelech umístěných na náměstí Přemysla Otakara II. bude představena mobilní městská doprava s akcentem na cyklisty,“ říká vedoucí útvaru hlavního architekta Michal Šram.

Výstava má také své motto, které zní: „Je přirozené, že „dobrá adresa“ znamená mít kvalitní dopravní infrastrukturu a promyšlené řešení mobility obyvatel i přepravy zboží. Víme, že dobrá adresa počítá s jízdním kolem jako s přirozenou součástí každodenního života. Jízdní kolo mají lidé rádi, často na něj usedají a vychutnávají si požitek z jízdy, radost, relaxaci i svobodu ve stylu CYCLE CHIC. Dobrá adresa je ale také místo, kam se lidé rádi vracejí. Doma může člověk zpomalit, zastavit se, odpočinout a také si něco přečíst. A tak jsme pro vás připravili galerii aforismů, abychom všichni věděli, že jízdní kolo je až na druhém místě.“

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.