pondělí 1. června 2020 Laura

Čtvrtek a pátek budou u Slavie plné energických rytmů

Festival Central Park Slavie po volném týdnu pokračuje pěkně od podlahy. Těšte se například na dnešní rock'n'rollovou a bluesovou show od Mustang Bluesride či páteční nevybíravou energickou smršť v podání Live Music Superheroes.

Mladší i starší publikum, retro mají rádi všichni! Organizátoři Central Parku Slavie to dobře vědí, a proto připravili na čtvrtek den plný klasických rytmů a songů. Dnešek bude patřit jazzu, rock'n'rollu a dalším retro rytmům, které tolik milujeme.

V 19 hodin zahrají Bra3 v rytmu. Pražské uskupení jedinečných muzikantů představí svou hudbu oscilující na pomezí funky, blues a latin jazzu.

Následují Mustang Bluesride, rock'n'rollová a bluesová show v podání ostřílených jihočeských muzikantů. Jádro sestavy tvoří hráči z kultovní hardrockové kapely In Memory. Koncert nabídne pecky od The Doors, Boba Dylana, Cream, Jimiho Hendrixe a další.

Od 22.30 hodin přijďte na afterparty, kde to rozjedou Retroparty DJ´s! Značka Retroparty, to je záruka té nejlepší hudební a taneční zábavy až do pozdních nočních hodin! A klidně si můžete vzít i svůj nejlepší retro kostým, budete za hvězdu.

V pátek 8. srpna zahrají od sedmi hodin večer Live Music Superheroes. Tihle muzikanti si hrají s hudebními žánry, jako jsou gypsy jazz, swing, balkán, folklor či kletzmer.

Poté, od 20.30 hodin, vystoupí Epy de mye. Těšte se na energické vystoupení, písně s českými texty, precizně sezpívané vokály - prostě skvělý koncert. Kapela pravidelně hraje na hlavních scénách velkých festivalů a ročně odehraje kolem osmdesáti koncertů. Zahrála si už například na Rock for People, festivalech Votvírák, United Islands či Open Air Přeštěnice. A v Central Parku Slavie to určitě rozjede stejně tak, jako na velkých pódiích!

Ukažte, že v Českých Budějovicích je spousta nadšených hudebních fanoušků.

Central Park Slavie už jede, je celý zdarma a pořadatelé po vzoru moderních festivalů založili vlastní online sbírku, kde jim můžete přispět na festival a jeho rozvoj a dostanete za to ještě parádní odměnu.

Tisková zpráva
www.klubslavie.cz

Štítky Central Park Slavie, festival, hudba, letní scéna, KD Slavie, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.