čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Jihočeský kompas ukázal turistické příležitosti z regionů

Již po sedmé se konal v DK Metropol veletrh cestovního ruchu. Po dva dny měli Jihočeši možnost dozvědět se o zajímavých místech, akcích a atrakcích svého regionu. Jihočeský kompas však není jen o propagačních materiálech a mapách.

Program byl jak v pátek, tak v sobotu zajímavý pro všechny věkové kategorie. Na podiu bylo možné vidět herce Václava Vydru, ukázku jihočeského baletu z představení Carmen, cestovatele Michala Vičara i kapelu JazZíka spol. 

Zejména děti si pak celý veletrh náramně užily. Na každém rohu si mohly něco vyzkoušet, vyrobit či se jen pokochat. „Moc se mi tu líbí. Už jsem si byla udělat figurku z marcipánu, namalovala jsem si několik obrázků a dostala jsem hodně bonbonů,“ řekla sedmiletá Anežka Doležalová. 

Dospělí měli možnost koštovat všelijaké dobroty od kozích sýrů po medovinu a každý návštěvník měl možnost zúčastnit se losování o pobytové zájezdy, poukázky na večeře v restauracích, poukazy na lázeňské procedury, vouchery na železniční dopravu a vstupenky na divadla, koncerty i výstavy.

Jihočeský kompas

neděle, 6. dubna 2014, 10:05

Děti se na kompase dobře bavily
Chýnovské jeskyně dovezly netopíra (2)

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.