pátek 24. ledna 2020 Milena

Loučení s létem už v pátek, hvězdou bude DJka Katcha

S létem se loučí každý po svém. V pátek 31. srpna se v DK Cehnice do tohoto aktu pustí v rytmu DNB. A nejen v něm.

Celkem devět Djs v čele s hvězdou, Djkou Katchou, se postará o důstojné rozloučení s letními měsíci.

V Cehnicích zahrají také Dj HellSmith, Dj Young Cee, Dj Hero, Dj M4Doc, Dj Clipper, Dj Admir, Dj Sergi a Tubus, takže je jasné, že na jihu Čech bude dunět také DubStep, House a Disco!

Všechna hudba v jednom s TOP djkou v ČR! To, že je Katcha TOP, není nutné dokazovat. DJka Katcha, jedna z předních osobností českého DNB, své mixážní umění piluje už více než devět let. Pravidelně hraje na prestižních klubových parties, stejně tak jako při obřích tanečních festivalech.

Dlouhý je i seznam zahraničních DNB djs, po jejichž boku Katcha také vystupovala. Namátkou Grooverider, Roni Size, Dillinja, Lemon D, Ed Rush, Andy C, High Contrast, J Majik, Simon Bassline Smith, Jumping Jack Frost, Shy FX, Aquasky, London Electricity, Teebee, Bad Company a další.

„V Cehnicích už jsme měli spoustu hvězd taneční hudby, ale ženu za Djským pultem poprvé, takže i pro mě důvod se těšit,“ říká producent akce a Dj v jedné osobě Otta Kovařík z pořádající agentury Chilli Production. „Bývá tam vždycky plný dům, tudíž i super atmosféra a samozřejmě skvělý zvuk, na kterém si hodně zakládáme,“ doplňuje.

Takže pokud nevíte, jak zaplnit jeden z posledních letních pátečních večerů, tohle je jasný tip. Vyrazte na akci Summer Goodbye s Djkou Katchou do DK Cehnice. Akce startuje ve 20 hodin. Další info na facebookové stránce akce.

Soutěž o vstupenky

Díky Budějcké Drbně můžete na tuhle akci vyhrát čtyři lupeny. Stačí znát odpověď na následující otázku, poslat ji do čtvrtečního poledne e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkat, zda budete vylosováni. Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a telefonický kontakt.

Jaká hvězda DNB scény byla na posledním Gangster Trippin v Cehnicích?

Čtyři vylosovaní čtenáři získají po jedné volné vstupence na páteční akci. Podmínkou jejího získání ale bude osobní vyzvednutí v kanceláři společnosti TRIMA CB s.r.o., která je vydavatelem Budějcké Drbny.

SOUTĚŽ SKONČILA

Hvězdou minulého Gangster Trippin v Cechnicích byl slovenský Dj B-complex.

Po jedné volné vstupence získávají čtenářky Jana Čapková, Mirka Bicanová, Pavla Chmelíková a Eva Pšeničková. Blahopřejeme!

Tisková informace

Štítky Summer Goodbye, Cehnice, DJ Katcha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.