čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Pořádná dnb párty otřese základy kulturáku na Vltavě

DJ Aphrodite příští pátek 24. května zboří v Budějcích svým DNB nášupem KD Vltava.

Jaro se blíží ke svýmu konci a do Českých Budějovic, přesnějc do Kulturního domu Vltava, přijede 24. května na poslední indoor dnb mejdan hvězda světovýho formátu DJ Aphrodite, legenda a praotec dnb a junglu.

Jeho sety hltaj dnb headz po celým světě - USA, Asie, Rusko, prostě všude, kde tě napadne. No a tak ho dovezeme i k nám, ne?! Ať pozná, co je mejdlo v Česku a hlavně u nás v Budějkách!

Aby se sám na pódiu nebál a my tě neochudili o pořádnou dávku basů, tak jsme jako třešničku na dortu přihodili nejlepšího českýho producenta, a to frajera, co si říká Rido.

Ridovo pestrá hudební minulost je dokladem jeho všestrannosti a tvrdý práce. Ať už v hudebním studiu, nebo v klubu za DJským pultem, vždycky si můžeš bejt jistý tím, že Rido podá stoprocentní výkon.

No a abys věděl úplně všechno, tak další bomby na tebe pustí Dj HellSmith, Soundpolice Crew ve složení Tao Maffa a Johny Player, místní řezník Hanzall, deepový M4d.Doc a brejky na rozjezd zandaj Thinngy se Slavickem.

Bude připravená velká projekce, o kterou se postará MXstation Philipi. Rvát to do tebe budeme z 20KW zvuku, kterej ti jasně provětrá pérka. Čeká tě Tuzemák od Fruko Schulz za pár kaček, takže kalba je jasná věc.

No a lajnap? Čekuj!

20.00 - 21.00 Thinngy vs. Slavick /break set/
21.00 - 22.00 M4d.Doc
22.00 - 23.00 Soundpolis Crew - Tao Maffa vs. Johny Player
23.00 - 00.30 Rido
00.30 - 02.00 Aphrodite
02.00 - 03.00 HellSmith
03.00 - 04.00 Hanzall

Lupen koupíš na místě za 190 Kč. Kapacita je obří, asi 1200 lidí, tak se neboj, že se nevejdeš! Takže se připrav a doraž!

Soutěž o volný vstupy

Chceš jít na tuhle párty zadarmo? Napiš na mail redakce@budejckadrbna.cz do příštího čtvrtka správnou odpověď na tuhle otázku. Volnej vstup vyhrají dva vylosovaní! Tak se nezapomeň podepsat a napsat svý číslo mobilu, ať ti můžete dát vědět.

Jaký zahraniční host byl na posledním Gangster Trippin Double mejdanu v březnu?

Tisková zpráva

Štítky DJ Aphrodite, KD Vltava, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.