neděle 19. září 2021 Zita

Soutěž o 2 lístky na dnešní Nadaci Terezy Maxové!!!

Dnes večer vypukne v 19:30 hodin v Pavilonu T budějckého Výstaviště vpravdě bombastická akce, o níž vás Budějcká Drbna jako její mediální partner v minulých dnech podrobně informovala.

Pro ty z vás, kteří uvedený článek omylem přehlédli připomínáme, že se zde v rámci Benefiční přehlídky na podporu Nadace Terezy Maxové stanou ze známých osobností manekýnky a manekýni, předvádějící výrobky známých světových značek.

A o které osobnosti našeho kulturního a společenského života se bude konkrétně jednat? Namátkou uvádíme například Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou, či Muže roku 2011 Martina Gardavského. Přehlídku zpestří svým vystoupením zpěváci Ondřej Ruml, Klára Výtisková se skupinou Toxique, nebo akrobatická dvojice Dae Men.

Bude toho ovšem rozhodně víc a vy můžete být zdarma u toho! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, určenou registrovaným čtenářům našeho portálu. Otázka zní:

Kdo bude celou akci moderovat?

Vítězem, který si odnese 2 lístky na tuto velkolepou akci se stane ten, kdo nejdříve odpoví na výše uvedenou otázku v komentářích pod tímto článkem. Pozor, neplatí odpovědi napsané na Facebook plugin.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Ivana Marešová

Roman Vojtek a Gábina Partyšová ;)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:19

Kateřina Mocová

děkuji :-)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:19

Bezedný Frank

Gratulujem Kačce k výhře. Buď na mailu :-)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:16

Kateřina Mocová

Gabina Partysova a Roman Vojtek :-)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:10

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.