pátek 29. května 2020 Maxim

Vítání prváků, největší akce pro studenty vysokých škol

Studenti studentům - to je festival Vítání prváků 2014, který bude letos větší, lepší a poprvé pro všechny vysoké školy. Celý týden od 6. do 12. října budou mít studenti příležitost poznat všechny tváře Českých Budějovic.

Nový organizační tým, jehož základní jádro tvoří dobrovolníci z divadla SUD, se tímto projektem snaží dostat prváky do centra města a ukáže jim, že Budějce jsou místem jako stvořeným pro studentský život a studovat tady bude báječná jízda!

Prváci se mohou těšit na akce pořádané přímo pro ně, jako je akční běh za poznáním města zvaný OrientAkční Express nebo úvodní Vítací párty, která odstartuje týden plný zábavy. Většina akcí je navíc zadarmo přístupná úplně všem studentům.

K těm nejlepším patří Silent disco v Laser Tag aréně, párty v kostýmech filmových hvězd, Tour de Pub, přednáška Konec prokrastinace, prezentace volnočasových aktivit na Active Day v kampusu Jihočeské univerzity, rapový a taneční battle nebo koncert na střeše obchodního domu Brouk a Babka. Nebudou chybět ani divadla, výstavy, workshopy, literární čtení či koncerty nejlepších kapel z Budějc a okolí!

Po celý týden budou navíc pro studenty připraveny slevy na drinky v oblíbených podnicích, dále slevy na jídlo, kávu nebo třeba kosmetické služby. Tvrzení, že v Českých Budějovicích by chtěl žít každý, si tak mohou studenti zkusit ověřit na vlastní kůži.

SUD na festivalu spolupracuje se Studentským univerzitním rádiem K2, AIESEC České Budějovice a ISC. Hlavními partnery tohoto ročníku festivalu jsou Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Statutární město České Budějovice.

Tisková zpráva

Štítky Vítání prváků, vysoké školy, České Budějovice, divadlo SUD

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.