sobota 24. října 2020 Nina

Do krajských voleb povede ANO František Konečný

Bývalý náměstek budějckého primátora František Konečný povede kandidátku ANO do krajských voleb. Na krajském sněmu získal více než 80 procent hlasů. Kandidátku musí ještě během března schválit centrální orgány hnutí.

František Konečný byl zvolen lídrem na krajském předsednictvu. Získal více než 80 procent hlasů. „Samozřejmě jsem o této nabídce přemýšlel a radil se s manželkou, protože je to velký zásah do rodinného života. Mé rozhodnutí přijmout tuto pozici padlo asi před půl rokem a od té doby jsem o svém rozhodnutí nezapochyboval,“ uvedl Konečný.

Kdo další bude na kandidátce bývalý náměstek budějckého primátora prozradit nechtěl. „Kandidátka byla schválena na krajském sněmu a je samozřejmě výsledkem možného kompromisu. Do doby oficiálního podání kandidátek nelze vyloučit možné změny v menším rozsahu,“ uvedl.

Strategie do letošních voleb bude podle Konečného jednoduchá. „Být blízko lidem a naslouchat jim. Zastupitel by měl znát svoje sousedy, vědět, co je trápí. Takže klíčovými body, na které se musíme v našem nádherném kraji zaměřit, je dostupnost zdravotní a sociální péče a samozřejmě doprava, která je klíčovou podmínkou úspěšného hospodářského rozvoje,“ řekl.

Čtete také:

Ohodnoť článek

Autoři

Štítky krajské volby, volby, ANO, František Konečný

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Pavel Hušek

Tak super, ANO-isti už nemaj nikoho lepšího jak Pana Semafóra? To jsou na tom hodně špatně.

pátek, 6. března 2020, 17:09

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.