pondělí 18. října 2021 Lukáš

VIDEO: Byla jsem tam za celý tým, říká Dominika Hýsková k soutěži Díky, trenére

Dominika Hýsková je trenérkou sportovní přípravky v TJ Karate České Budějovice. Dnes, 14. října, se v Praze zúčastnila soutěže Díky, trenére, která oceňuje kouče, kteří to se svými svěřenci prostě umí. Hledá člověka, který neučí jen správně běhat nebo bruslit, ale povede děti i k trvalému sportování a fair play.


Dominika Hýsková po úspěchu v soutěži s celým týmem.

Celý den jsme si hrozně užili, jak já, tak i celý tým,“ popisuje nadšeně Dominika, která získala krásné čtvrté místo. Spolu s ní dnes bojovali Zdeněk Grygar (fotbal- Baník Ostrava), Matěj Konařík (florbal- Zlín lions) a Tomáš Jirků (hokej- Vrchlabí). První jmenovaný se stal vítězem celé soutěže.

Z výsledku mám samozřejmě ohromnou radost. Pro mě byl úspěch už to, že jsem se probojovala do první desítky. Když jsem tady potom viděla, jak se náš sport líbí, trochu jsem doufala, že se probojuji i do té finálové čtyřky,“ komentuje dnešní den Dominika a dodává: „Finále už bylo hodně o štěstí a i o dětech. Pro mě je nejdůležitější, že jsem ukázala práci celého našeho klubu. Z toho mám obrovskou radost.

Dominika také ocenila celý koncept soutěže. „Mně se hrozně líbí, že se oceňuje ta práci, která není úplně vidět. Takové to podhoubí, které s dětma musíme vybudovat,“ popisuje Hýsková a její slova potvrzuje i hlavní organizátor akce Petr Ryndl: „Díky, trenére upozorňuje na záslužnou činnost tisícovek trenérů, která není společensky oceněna tak, jak by si zasloužila. Mnozí se věnují dětem z lásky k nim a svému sportu bez odpovídající odměny. Se vší skromností se pokoušíme aspoň částečně to napravit.“

Foto Wolenby

Štítky soutěž, Díky trenére, Dominika Hýsková, trenér

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.