čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

S prodejnou Barvy–Laky komplet to všem natřete

Budějcký obchod Barvy – Laky Komplet letos slaví desáté výročí od svého vzniku. Své dvě pobočky nedávno sloučil do jedné a rozšířil nabídku sortimentu o pár novinek. Nejen o nich jsem si povídala s manažerem prodejny Robertem Szó.

Prodejna nabízí v Budějcích už od roku 2008 veškerý sortiment k malování a natírání. „Máme víceméně všechny barvy, na které si vzpomenete, tedy kromě auto laků. Najdete u nás všechny malířské a fasádní barvy včetně omítek, barev na podlahy, ale i lazur na dřevo,“ vysvětluje Robert Szó. Letošní novinkou je barva na lajnování travnatých hřišť.

Tím ale nabízený sortiment nekončí. „Na co jsem opravdu pyšný je i velmi slušný výběr aplikačních pomůcek, štětců, válečků, prostě všeho, co k malování potřebujete,“ vyzdvihuje.

K desátému výročí ale žádné změny nechystají, kvalitní služby se snaží nabízet pořád. „Sortiment, který u nás najdete je z velké části stejný jako před deseti lety. Potrpíme si na kvalitu již od začátku, takže pokud něco časem měníme, je to z toho důvodu, že nás produkt neoslovil nebo nebyl tak kvalitní, jak jsme si představovali,“ vysvětluje manažer prodejny s tím, že změnami neprochází ani personál. „Za tu dobu se u nás vystřídal jen jeden člověk, jsme tady zajetá dobře fungující parta,“ říká s úsměvem.

Na přání dokážou v obchodě namíchat téměř každou barvu. „Máme vzorníky, kde najdete přes pět tisíc odstínů, takže na výběr určitě je. Radost z toho mají hlavně ženy, i když se tím jejich výběr často dost protáhne. My chlapi rozeznáme sedm barev, ze kterých vždycky vybereme,“ popisuje s úsměvem Robert Szó. Lidé podle něj ve většině případů sáhnou po barevné variantě. „Bílá barva patří mezi ty méně oblíbené,“ dodává.

V České republice máme dalších šest poboček. „V Budějcích jsme měli dva obchody, které jsme minulý rok v lednu přestěhovali pod jednu střechu na Rudolfovskou. Byl to podle mě skvělý nápad,“ prozradil manažer obchodu.

Oproti velkým řetězcovým prodejnám dokážou v obchodě Barvy-Laky Komplet individuálně poradit každému. „Specializujeme se na jednu určitou oblast, v čemž vidím obrovskou výhodu. Nakupují u nás nejen jednotlivci, ale i firmy, a všichni se vždy rádi vrací. To je pro nás ta nejlepší reklama,“ uzavírá Robert Szó.

PR text | Foto Archiv Barvy–Laky Komplet

Štítky Barvy–Laky Komplet, malování, prodejna, Rudolfovská, sortiment

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.