neděle 1. srpna 2021 Oskar

Kvalitní cizojazyčnou literaturu nakupují Budějčáci už rok v Oxford Bookshop

PR článek

Dětské knížky, beletrii, slovníky, učebnice v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a portugalštině, to vše naleznete ve vyhlášeném knihkupectví se specializací na cizojazyčnou literaturu Oxford Bookshop. Nejmladší pobočka se už rok nachází v ulici Plachého v Českých Budějovicích a postupně se zapojuje i do samotného života ve městě – sponzoruje spousty akcí a podporuje různé jazykové soutěže. Oxford Bookshop zkrátka naplno pomáhá ve studiu cizího jazyka.

„Knihkupectví nám slavnostně otevíral profesor Martin Hilský, nejznámější překladatel Shakespeara. Akce byla spojena s jeho přednáškou a jsem ráda, že mohu říct, že podobných událostí plánujeme a pořádáme mnohem více. Doporučuji sledovat náš Facebook,“ informuje za knihkupectví Radka Lexová.

Síť knihkupectví Oxford Bookshop provozuje společnost Megabooks.cz, která je výhradním distributorem nakladatelství Oxford University Press v ČR. Proto je v prodejně široký výběr tohoto nakladatelství a zároveň velké množství učebnic, beletrie, dětských knih a her ve všech světových jazycích.

Sháníte knihu, kterou nemají skladem? Žádný problém, stačí do knihkupectví zajít a domluvit se, rádi vám titul, pokud je dostupný, seženou. „Tuto možnost využívají převážně univerzity, knihovny a jiné instituce, ale otevřena je naprosto každému zákazníkovi,“ dodává Radka Lexová.

Jednou z největších devíz tohoto knihkupectví, které kromě jihočeské metropole naleznete například v Praze, Brně, Olomouci či Plzni, je personál, který je špičkově vyškolený a vždy ochotný poradit.

Knihkupectví se nachází na adrese Plachého 20, tedy přímo v centru Českých Budějovic. Otevřeno má od 9 do 18 hodin (v pátek do 16 hodin), přičemž od 13 do 14 hodin počítejte s polední pauzou.

A pokud vás zrovna žádná kniha neláká, ale k literatuře máte kladný vztah, zajděte se mrknout třeba na látkové tašky s knižní tématikou. I ty Oxford Bookshop nabízí a mezi zákazníky mají velmi kladnou odezvu. Stejně jako celá prodejna.

Foto megabooks.cz

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky literatura, České Budějovice, knihy

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.