sobota 24. října 2020 Nina

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Perspektivní zaměstnání v dynamicky rozvíjející se firmě s dlouholetou tradicí. Jihotech shání nové zaměstnance

Hledáte práci v zavedené společnosti, ve které máte jistotu dlouhodobého zaměstnání? Společnost Jihotech, která sídlí v obci Homole blízko Českých Budějovic, nabízí několik volných pozic na HPP, přičemž nástup je možný hned.

Kam se v případě zájmu ozvat? Na mail janovska@jihotech.cz nebo na telefonní číslo 735 750 180.

Požadavky jsou následující: praxe a vyučení ve strojírenství výhodou, manuální zručnost, znalost výkresové dokumentace, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Volné pozice jsou následující:
Kontrola kvality v zakázkové strojírenské výrobě
Konstruktér
Technolog
​Programátor CNC strojů (Trumpf, Heidenhain, Cad, Inventor)

Firma nabízí perspektivní zaměstnání a celou řadu zaměstnaneckých benefitů. „Například stravenky v hodnotě 120 korun na den, příspěvky na letní a zimní dovolenou, permanentky na hokej, fotbal, volejbal… Kdo má rád kulturu, jistě ho potěší vouchery na divadelní představení do Metropolu nebo na filmy do Cinestaru. Součástí je 13. plat a také příspěvek na důchodové pojištění,“ vyjmenovává jednatel společnosti Miroslav Joch.

Dodává, že noví zaměstnanci budou samozřejmě řádně zaškoleni. „Chceme, aby se naplno sžili s fungováním firmy. Dáme jim dostatečný prostor, aby se seznámili s typem výroby.“

Jihotech je firma s dlouholetou tradicí – na trhu je již 17 let. Jedná se o dynamicky rozvíjející se, moderní a ryze českou společnost, která má nyní 140 zaměstnanců. Nachází se na adrese Homole 198, takže je dobře dostupná z krajského města. Do obce dojedete mimo jiné městskou dopravou.

Hodnocení článku je 96 %. Ohodnoť článek i Ty!

PR text

Štítky zaměstnání, práce, Jihotech

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.