pondělí 13. července 2020 Markéta

HLEDÁME PÁNÍČKA: Harvey je připravený odjet do nového domova

Po delší době přinášíme další díl seriálu Hledáme páníčka. Dnes představíme mladého kocourka, který ve svém krátkém životě zatím nic moc dobrého nezažil. Na novou rodinu čeká v táborském útulku.

Harvey je zhruba půl roku starý vykastrovaný nádherný kocourek. Má moc rád místa ve výšce a nejraději přes den odpočívá ve volně zavěšeném košíčku.

V jeho životě nebylo asi příliš dobrých zkušeností s námi lidmi. V novém prostředí bude potřebovat čas, ale věříme, že pak vše v klidném a láskyplném prostředí domova překoná a bude z něj mazel mazlivá. Chtěl by už teď, ale strach prozatím vyhrává.

Harvey je čistotný kocourek, chodí vzorně na záchodek, hodí se tedy i do bytu. Moc rád se v útulku kouká z okna na svět venku, určitě bude spíše raději za možnost žít v rodinném domě s budoucí možností chodit si na kocouří špacíry ven.

S ostatními kočičkami je moc rád. Po kámošce Cassidy, která už do adopce odjela, se mu moc stýská. S dalšími zvířátky by měl vycházet dobře. Jde přece jen o půlročního kocourka, který se dokáže lecčemu přizpůsobit.

Kocourek je plně naočkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům a načipovaný. Komplet ready si vlézt do přepravky a odfrčet domů.

Zájemci pište na email utulek@tstabor.cz nebo volejte na telefonní číslo 773 791 322. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto Útulek Tábor

Štítky hledáme páníčka, kočičí okénko, Tábor, Harvey

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.