sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Zoo Hluboká opět chystá Večerní pohádkovou zoo. Šípková Růženka, lesní víly nebo loupežníci

I v letošním roce si nejen pro malé návštěvníky připravila Jihočeská zoologická zahrada v Hluboké nad Vltavou Večerní pohádkovou zoo. Na pohádkovou zoo se můžete těšit ve čtvrtek 6. srpna. Brána zoo se otevře v 19 hodin a návštěvníci se zde budou moci ponořit do pohádkové atmosféry až do desáté hodiny večerní.

V letošním roce zavítá do zoo na třicet pohádkových postav. Budou zde například Šípková Růženka, mlynář, kovář, vodníci, lesní víly, loupežníci. V zoo samozřejmě kromě různých pohádkových stvoření uvidíte i spousty bytostí ze světa zvířat. Ve večerních hodinách se vám poštěstí zahlédnout i zvířata, která byste aktivní přes den nezahlédli.

A to není vše, o zábavu se navíc postará hudební skupina Maxa Band. Součástí letošního programu bude i řezání motorovou pilou a dřevosochař Jiří Nekola. Pro děti bude malování na obličeje.

Přijďte si užít tajemnou atmosféru večerní zoo v pohádkových kostýmech, vezměte dobrou náladu a chuť se bavit.

Předprodej vstupenek byl již zahájen. Doporučujeme návštěvníkům předprodej vstupenek přes CB systém (vyhnete se čekání u pokladen). Pro rychlejší odbavování návštěvníků budou posíleny pokladny a v případě potřeby bude uvolněn i větší počet parkovacích míst.

Více informací na www.zoohluboka.cz.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky zoo, Hluboká nad Vltavou, Pohádková zoo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.